gra planszowa Retro Reporter

Sprawy nieobyczajne

09.05.2013
Pisaliśmy przed kilkoma dniami o wzmocnieniu nadzoru nad hotelikami drugiej kategorji w Warszawie. Władze policyjne stwierdziły od dość dawna, że liczne parki zgłaszają się jako małżeństwa. Podczas obław wychodzi zwykle na jaw kłamstwo. Policja obyczajowa posiada już bogaty spis panów, na których mogłoby paść podejrzenie, iż są wielożeńcami. Co do osób płci pięknej, to znane są wypadki, że ta sama niewiasta była notowana pod mnóstwem nazwisk. Tego rodzaju meldunki, pomijając inne względy, wprowadzają zamęt w wydziale ewidencji ludności. 
15.02.2013
Przechodnie na ul. Marszałkowskiej byli wczoraj rjno świadkami niezwykłego zjawiska, a mianowicie z domu nr. 100 wyruszył niestary jegomość w kompletnym negliżu i zamierzał odbyć przechadzkę w kierunku Ogrodu Saskiego. Mimo
kpiących aplauzów przechodniów, oryginalny spacerowicz szedł dalej, aż dopiero zatrzymał go stróż bezpieczeństwa i moralności w osobie posterunkowego.
13.02.2013
Władze warszawskie zwróciły obecnie uwagę na kursujące po Wiśle statki, zdarza się bowiem często, że odnajmnją one kabiny, w których urządzane są orgje i pijatyki, a niekiedy dochodzi do awantur. W najbliższych dniach mają się rozpocząć rewizje statków, które zatrzymywane będą przez patrole policji wodnej i kontrolowane. W razie stwierdzenia
uchybień przeciw moralności publicznej odbierane będą ewentualnie koncesje.
13.02.2013
Przy dalszem śledztwie wyszły na jaw nowe szczegóły haremu Turka. Oto Alijew miał filję na rogu Wolskiej i Młynarskiej.
Filja ta składała się z lokalu sklepowego, w którym mieści się cukiernia i przyległego pokoju. W sklepie było wszystko normalne, natomiast pokój za sklepem był urządzony w stylu tureckim, z tapczanami i poduszkami.
wykonanie: tworzenie stron www warszawa - wzt.pl