gra planszowa Retro Reporter

Początki motoryzacji

14.08.2013
Urwanie głowy mieli wczoraj kierowcy taksówek na placu Teatralnym, znalazł się bowiem wesołek, który, korzystając z nieuwagi policjanta, przekręcił strzałkę, wskazującą kierunek ruchu - w odwrotną stronę.
10.08.2013
Samochód przestał być zbytkiem. Jeszcze przed kilku laty, obywatela, który miał samochód własny, obciążano różnemi podatkami od luksusu, traktowano go, jako conajmniej miljardera amerykańskiego. Dziś rzecz się ma inaczej. Samochody staniały i przestały być rzeczą zbędną. Przeciwnie, większość obywateli dąży do zaopatrzenia się we własny wóz, wiedząc, iż w ten sposób zaoszczędzi sobie czasu i kosztów innej komunikacji.
17.03.2013
W zakładach Lilpop, Rau i Loewenstein trwają przygotowania do montażu samochodów zagranicznych. Jak się okazuje z postępu tych prac, pogłoski, że jeszcze w roku bieżącym ukażą się na  rynku naszym pierwsze samochody z montażu, są przedwczesne. Rok bieżący będzie wypełniony pracami przygotowawczemi, tak iż w najlepszym razie dopiero późną jesienią może będzie wypuszczonych z montażu kilka pierwszych próbnych wozów.
wykonanie: tworzenie stron www warszawa - wzt.pl