gra planszowa Retro Reporter

Nałogowcy

08.03.2013
Przed sądem okręgowym zasiadł dzisiaj 23-Ietni Henryk Teleta, dziwny typ, cierpiący na t. zw. nietolerancje alkoholową. Teleta przez całe życie był spokojnym człowiekiem, zmienił się jednak od chwili, gdy nauczył się szoferstwa i zaczął rozjeżdżać ludzi autami.
06.03.2013
Jak to już donosiliśmy, wczoraj policja warszawska prowadziła energiczne poszukiwania doskonale zakonspirowanej palarni opium w Warszawie. Na ślad tej palarni naprowadził władze bezpieczeństwa niezwykły wypadek przywiezienia onegdaj do Pogotowia młodej kobiety, z symptomatami zatrucia opium.
13.02.2013
Jedno z pism wieczornych warszawskich donosi, iż pod płaszczykiem miłośnictwa kaktusów, na które jest teraz ogromna moda w całej Polsce ukrywa się nowy rodzaj narkomanji. Najpopularniejszy w Warszawie rodzaj kaktusów jest t. zw. „święty kaktus". Z kaktusa tego po nacięciu wypływa sok, działający jak najsilniejszy narkotyk, który znany jest i zakazany w handlu we Francji pod nazwą peyotl.
18.01.2013
Rotmistrz Jerzy Pobojewski był oficerem pułku strzelców, który stacjonował w Carskiem Siole. Po wybuchu wojny Pobojewski byl ranny na froncie i odstawiono go do szpitala w Carskiem Siole. Szpitalem tym kierowała carowa, a w charakterze pielęgniarek zatrudnione były księżniczki. Personal lekarski chcąc oszczędzić księżniczkom trudów zastrzykiwal rannym morfinę ażeby spali i nie trudzili swoich dostojnych pielęgniarek.
wykonanie: tworzenie stron www warszawa - wzt.pl